Fotosesija kāzu dienā

Fotosesija kāzu dienā

Emocijas, prieks, laimes asaras, pozitīva enerģija staro no jaunā pāra viņu Lielajā dienā – to nevar neredzēt! Iesaku ieplānot vismaz vienu stundu, bet vēl labāk pāris stundas fotosesijai kāzu dienā. Mana pieredze liecina, ka ar pusstundu nepietiek, lai radītu fotogrāfijas, kas priecētu visu atlikušo mūžu.

Fotogrāfam jaunā pāra sesija kāzu dienā ir īpaši atbildīgs uzdevums! Parasti tā ir uzstādījumu sesija, kurā fotogrāfam jārada mākslinieciski augstvērtīgas bildes. Dažkārt kāzās notiek fotogrāfēšanai nelabvēlīgos laika apstākļos. Tādēļ labi, ja fotogrāfam ir asistents ar nepieciešamo papildaprīkojumu (ārējās zibspuldzes vai videogaismas, dažādi gaismas atstarotāji un izkliedētāji). Kaut arī nepieciešamības gadījumā var uzaicināt talkā kādu no kāzu viesiem. Tomēr pārējo viesu klātbūtne fotosesijas laikā var traucēt pārim atraisīties, tādēļ es ieteiktu vedējiem organizēt pasākumu, lai šajā laikā kāzu viesiem būtu citas izklaides, un fotosesijā piedalītos tikai jaunais pāris un fotogrāfs ar asistentu.

Parasti kāzu dienas fotosesiju organizē pēc tam, kad pēc svinīgās ceremonijas baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā ir nofotografēts jaunais pāris ar viesiem. Iesaku saplānot vietu fotosesijai vietā, kas ir pa ceļam no ceremonijas vietas uz viesu namu. Tai būtu jāatvēl ne mazāk par pusstundu, vēlams stunda vai pat divas, atkarībā no vietas un scenārija. Parasti kopā ar jauno pāri pirms tam uzskicēju aptuveno fotosesijas scenāriju. Bieži vien šādu fotosesiju rīkojam vairākās daļās, piemēram, pirmā daļa uzreiz pēc baznīcas (piemēram, parkā) , otrā – pa ceļam uz viesu namu (piemēram, pie jūras), trešā – netālu no viesu nama (piemēram, labības laukā). Ja fotosesija ir vairākās daļās, protams, veltīt tai katrai stundu būtu pārspīlēti. Šādā gadījumā pietiks ar pusstundu katrai no mini fotosesijām.

Kāzu dienas sesija ir izdevusies, ja laulātie kāzu albumam vai fotogrāmatas vākam vēlas sagatavot fotogrāfijas tieši no kāzu dienas fotosesijas!

salacgriva-kazu-fotosesija